Travelling

Ah avartavaa matkailua! Otsikossa blogitekstiin, mikäli sellainen on tullut tehtyä.

COMING UP:



MENNEITÄ REISSUJA:

Saksa 7.-15.8.2017

Tallinna 6.8.2017

Tallinna miniristeily 27.7.2017

Hämeenlinna 14.7.-16.7.2017

Passage to Panama -risteily 17.6.-9.7.2017













Oulu 2.6.-4.6.2017

Tallinna 26.5.2017

Turkki 8.5.-22.5.2017

Oulu 16.-20.4.2017

Tallinna 13.-14.4.2017

Ruka 30.3.-2.4.2017













Tallinna 8.-9.3.2017













Tallinna 14.2.2017













Tallinna 29.-30.1.2017













Dubai & Abu Dhabi 6.-13.1.2017













Tallinna 14.-15.12.2016













Tukholma 24.-26.11.2016













Tallinna 19.11.2016


Turkki 26.9.-1.10.2016 (ja heinäkuu)













Tallinna 19.-20.8.2016













Oulu heinäkuu 2016


Turkki heinäkuu 2016 (ja syyskuu 9/2016)











Lokakuu 2015 Turkki








Heinäkuu 2015 Turkki









Heinäkuu 2015 Tallinna














Toukokuu 2015 Turkki


Tammikuu 2015 Miami & Mystical Maya Cruise


7.12.2014 Tallinna 














Ei kommentteja:

Lähetä kommentti